Cocktail

Krabi – další informace

Kam vyrazit v provincii Krabi už víte. V sekci Více o Krabi jste si mohli přečíst ty nejzákladnější informace, které byste měli před plánovanou cestou znát. Na dalších řádcích potom najdete informační nadstavbu v podobě dalších zajímavostí, které se pojí s touto lokalitou.

  • Pokud se chystáte na klasickou plážovou dovolenou, pak ve svých plánech vynechejte období od června do listopadu. To je totiž v této oblasti období dešťů a spíš než opálení riskujete promoknutí.
  • Hlavním městem oblasti je už zmiňované Krabi. Pláže v jeho okolí, které stojí za návštěvu, jsou Ao Nang a Rai Leh.
  • Krabi je levnou destinací, platí tady ale jako všude v Thajsku, že s blížícím se startem hlavní sezony ceny rostou raketovou rychlostí.
  • V hlavním městě Krabi nezapomeňte navštívit noční trhy. Jeden probíhá v přístavišti Th Khlongkha, druhý pak v lokalitě zvané Th Sukhon.
  • Pokud plánujete menší výlet, vydejte se třeba na ostrov Ban Bho Tho, kde jsou jeskyně zdobené kresbami asi 3000 let starými.

Do provincie Krabi spadají ještě slavné ostrovy Phi Phi, které patří k nejkrásnějším na naší planetě, a souostroví Ko Lanta. Oběma lokalitám jsme věnovali samostatné stránky.

Poznejte Thajsko více

další oblasti Thajska »

Partneři

Logo ESO travel

Thajsko Vás okouzlí svou orientální atmosférou i rajskými plážemi. Cestovní kancelář ESO travel pro Vás našla ta nejkrásnější místa v této úžasné zemi.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@thajsko-krabi.cz